WYSOCKI REFECTI

45,00 

Projekt Volodia wraca do korzeni.

Po ponad 10 latach od wydania pierwszej płyty Projektu Volodia p.t. „Piosenki Włodzimierza Wysockiego”, której zawartość wypełniły utwory zarejestrowane podczas koncertu w Filharmonii Opolskiej, zespół postanowił nagrać je i wydać w wersji studyjnej. Decyzja zapadła pod koniec 2021 roku i od tego czasu rozpoczęto prace w studiu polegające na nagraniu wybranych utworów oraz dołączenie dwóch nowych pozycji z repertuaru Wysockiego. Aranże tych utworów przez lata dojrzewały i ewoluowały podczas wykonywania ich na koncertach, wraz z nimi dojrzewali i zmieniali się również muzycy Projektu Volodia.

Płyta – opowieść.

Forma realizacji albumu, poprzez nagranie elementów łączących poszczególne utwory, pomiędzy którymi nie ma pauz, jak to zwykle bywa, stanowią opowieść – „słuchowisko muzyczne”. Dlatego rekomendujemy wysłuchanie płyty od początku do końca w jednym ciągu, przy braku zewnętrznych bodźców, hałasów, dźwięków itp. Nie jest to płyta do słuchania podczas spotkań towarzyskich czy imprez.

Słuchaczowi pozostawiamy wolny wybór, czy jest to historia życia wyimaginowanego bohatera? Czy o mieszkańcu sowieckiej Rosji? Czy też jest to opowieść o samym Wysockim?

Uruchomcie wyobraźnię, i wszystkimi zmysłami przenieście się z Projektem Volodia w świat Wysockiego.

Do Was należy indywidualna ocena – jaki świat wybierzecie i jak go odbierzecie, a co za tym idzie jak odbierzecie szósty album zespołu.

Wiele wrażeń i emocji życzą muzycy grupy Projekt Volodia.

Kategoria:

Opis